امکانات پرتال خبری وب دا یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
Flash is required!

اخبار آرشیو شده

اولین اردوی آموزشی – تفریحی کارکنان بیمارستان شهید صدوقی در سانیج برگزار شد در این اردوی یک روزه 40 نفر از کارکنان بیمارستان در رده های مختلف شغلی حضور داشتند اهم برنامه های این اردوی یک روزه عبارت بودند از :

حضور موثر بیمارستان شهید صدوقی برای دومین بار در نمایشگاه نوزاد ، کودک ، نوجوان و مادر این بار با تنوع و خبرهای بیشتری همراه بود .

جناب اقای دکتر محمد آقاجانی؛ معاون محترم درمان وزارت بهداشت

بيست و هشتمين اهداي عضو در آخرين روز سال ٩٥ با اقدام خداپسندانه ي بيمار ليلا دهقاني فيروزآبادي انجام شد. به گزارش وبدا-يزد- اين بانوي ٣٦ ساله اهل و ساكن شهرستان ميبد بر اثر عارضه ي مغزي در بخش مراقبت هاي ويژه ي بيمارستان شهيد...

پروژه‌ی جدید بیمارستان 324 تختخوابی شهید دکتر رهنمون با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مقامات کشوری و استانی فردا افتتاح می‌شود.   به گزارش وب دا- یزد- این پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان دارالعباده و...

صبح روز 30 بهمن ماه 95 :مدیر کل صدا و سیمای یزد از بیمارستان شهید صدوقی بازدید نمود . در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ، رییس بیمارستان شهید صدوقی و جمعی از مدیران بیمارستان و بسیج جامعه پزشکی نیز حضور داشتند .