-->
امضا تفاهم نامه ساخت مجتمع خیری بیماری های خاص
شنبه 11 مرداد 1399 09:41

تفاهم‌نامه ساخت مجتمع درمانی بیماریهای خاص(MS) با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد و خیّر گرانقدر آقای سید محمد حافظی فرد، در محل دفتر ریاست دانشگاه به امضا رسید.


به گزارش وب دا یزد- در این مراسم دکتر میرجلیلی ضمن تجلیل از اقدام شایسته خیّر محترم و دیگران خیرین حوزه سلامت، گفت: خیرین همیشه یار و یاور مسئولین نظام سلامت بوده اند و کسانی که می توانند از مال خود به هر مقداری جهت گره گشایی از مشکلات شهروندان استفاده کنند، نمونه انسان های بزرگی هستند که باید در همه حال قدردان این عزیزان بود.

در ادامه، دکتر سلیمانی، رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد گفت: در این مدت اقدامات مهمی برای جذب و کمک خیرین در بخش های عمرانی حوزه درمان و سلامت بیمارستان انجام شده است و نکته مشهود و مشترک در تمامی پروژه ها این بوده  که خیرین سلامت، پروژه ها را تنها با نیت خیر و با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه حمایت می کنند.

مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت این پروژه که بیاد مرحوم سیدحامد حافظی فرد ساخته خواهد شد، همزمان با روز عید غدیر انجام می شود.

در این مراسم دکتر وفایی نسب، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، مهندس دامن خوش، مدیریت منابع فیزیکی و طرح های عمرانی دانشگاه، دکتر لطفی معاون امور اجتماعی دانشگاه، دکتر اسلامی مسئول هماهنگی خیری دانشگاه و دکتر زارع زاده، مدیر بیمارستان شهید صدوقی حضور داشتند.

 

 

 

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.