-->
معارفه سرپرست جدید بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار شد
سه شنبه 30 مهر 1398 17:18

با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان ، مدیر و کارشناسان حوزه درمان دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه آیین معارفه دکتر محمد هادی فرحزادی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان امام جعفر صادق (ع) ميبد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان میبد در این مراسم فرماندار میبد موضوع بهداشت و درمان در شهرستان را امری مهم و مورد توجه مردم و خیرین دانست و گفت اگر بخواهیم در این شهرستان فعالیت خوب و موثری را در بخش درمان مشاهده کنیم اتحاد همه افراد و حوزه‌های مرتبط لازم است.

حسین فلاح:افزود ظرفیت بسیار خوب خیرین میبدی قابل توجه است و این عزیران تاکنون زحمات زیادی در این عرصه کشیده اند.

فرماندار میبد وجود شخصیتی مانند آیت الله اعرافی در این شهرستان را بسیار مهم ارزیابی كرد و گفت: ایشان همیشه یار و یاور بسیار خوبی برای حوزه درمان بودند و حیف است که با وجود این ظرفیت ویژه در این بخش شاهد ضعف باشیم.

دکتر حسین زارع مدیر درمان دانشگاه هم در سخنان بیمارستان میبد را یکی از بیمارستان‌های موفق در سطح استان معرفی كرز و گفت: امیدواریم که روند پیشرفت این بیمارستان ادامه یافته و روز به روز شاهد ارتقاي سطح خدمات درمانی به شهروندان و مراجعان باشیم. دکتر محمدهادی فرحزادی سرپرست جدید بیمارستان میبد در سخنانی با تشکر از مسئولان سابق بیمارستان گفت اگر بیمارستان میبد به جایی رسیده است از تلاش‌های این عزیزان و کارکنان بیمارستان بوده و قطعا از تجربیات آنان در ادامه کار استفاده خواهیم کرد.

وی از همه مسئولان ، كاركنان و كساني که توان کمک در ارتقای فرآیند خدمات درمانی در بیمارستان را دارند درخواست همکاری کرد و اظهار امیدواری نمود: که بتوانیم در بخش درمان شهرستان شاهد افزایش هرچه بیشتر میزان رضایتمندی شهروندان و مراجعان باشیم.


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.