-->
پیام رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
يكشنبه 31 شهريور 1398 16:50


پیام رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

سی و یک شهریور هر سال، یادآور آغاز حماسه‌ای سترگ برای ملت ایران است. حماسه‌ای که در آن، رادمردان عرصه پیکار حق علیه باطل ،به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، پرچم پایداری، استقامت و رشادت را بر تارک تاریخ، به اهتزاز درآوردند و برگ زرین حماسه ی هشت سال دفاع مقدس را در صفحه ی روزگار، جاوید ساختند.

پیروی از مکتب عاشورا و تأسی از حضرت سیدالشهدا، خط مشی مردان و زنان ایرانی در هشت سال دفاع از این آب و خاک شد، الگویی که تا همیشه راهگشاست.

امید آن دارم، جامعه‌ی ایرانی که با خودباوری و استقامت در مقابل ابرقدرت‌ها ایستاده و آب و خاکش را محافظت نمود، امروز نیز، با همان اشتیاق و پایداری، به سمت خودکفایی پیش رفته و با خوباوری، زیباترین‌ها را برای خود رقم بزند.

هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم و معزز شهدا، خاصه شهدای جنگ تحمیلی، جانبازان، ایثارگران و آحاد مردم شهیدپرور استان یزد تبریک و تهنیت عرض نموده و تقارن این ایام با ماه محرم را اسبابی برای الگو پذیری از سیره عملی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش دانسته و کامیابی دلسوزان این آب و خاک را در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی از خداوند قادر متعال خواستارم

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.