-->
افتتاح دفتر USERN ( يوسرن) در یزد
يكشنبه 19 دي 1395 07:41

در اولین سالگرد تاسیس یوسرن، طی ارتباط ويدئو کنفرانس با تهران، دفتر این شبکه در یزد افتتاح گردید.


به گزارش وب دا- يزد- رئيس اداره ي روابط بين الملل دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: یوسرن مخفف شبکه جهانی آموزش و پژوهشهای علمي (USERN) است كه از سال ١٣٩٤ با ایده دکتر نیما رضایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با هدف گسترش آموزش و پژوهش‌های علمی، اخلاق محور و بشردوستانه و در نهایت کمک به پیشرفت علم، آغاز به کار نموده و به سرعت به شهرت جهانی رسیده است.

محمد باقر اولياء اظهار داشت: هدف این شبکه فراهم آوردن بستری علمی برای برقراری ارتباط بین محققین سراسر دنیا از تمامی رشته ها است.

وي تصريح كرد: پژوهشگران جوان می توانند با استفاده از امکانات یوسرن به دور از مرزهای سیاسی و جغرافیایی با مهمترین دانشمندان رشته خود در سطح دنیا ارتباط برقرار کنند.

اولياء خاطر نشان كرد: هیئت مشاورین یوسرن از ١٧٠ نفر از دانشمندان یک درصد برتر دنیا تشکیل شده است که در بین آنها ١١ برنده جایزه نوبل حضور دارند.

در این نشست دکتر نیما رضایی(مؤسس و رئیس یوسرن از تهران)، محمدباقر اولیاء (رئیس اداره روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکي يزد)، دکتر سید مهدی کلانتر (رئیس دانشکده پزشکی) و دکتر امیرهوشنگ مهرپرور (معاون تحقیقات و فناوری) از یزد حضو داشتند

 


بازگشت

نویسنده ای وجود ندارد

پبامی موجود نمی باشد.