برای نخستین بار در استان یزد و با هدف ارائه ی مراقبت های پرستاری باکیفیت و کسب اطمینان از صلاحیت های لازم علمی، اخلاقی، انضباطی، جسمی و روانی توسط شاغلین پرستاری، پروانه ی صلاحیت حرفه ای برای این افراد صادر می شود.

مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی عقدا پیش از ظهر امروز با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان اردکان، فرماندار اردکان و بخشدار و رئیس شورای شهر عقدا افتتاح شد.

فراخوان
سه شنبه 3 اسفند 1395

  (( فراخوان دعوت به همکاری )) در راستای ارائه خدمات سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت استان در برنامه پزشک خانواده روستائی و شهرهای زیر بیست هزار نفر در حال حاضر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم  پزشکی از پزشکان متعهد و دلسوز در قالب...

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و اجرای عدالت در سلامت، 657 مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت به طور همزمان و با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

مدير كل دفتر نظارت و اعتبار بخشي وزارت بهداشت در اولین همایش ملی گردشگری؛ مديريت فرصت ها و جاذبه ها گفت: سهم كشور ايران در جذب گردشگري سلامت در رتبه ي پاييني قرار دارد و محدویت منابع ،فضا و پزشکان از مهمترين دلایل عدم جذب توریسم...

چهارمین بیمارستان صحرایی شهدای جامعه ی پزشکی، اسفندماه سال جاری درشهر شاهدیه برگزار می شود.

به منظور ارائه ی خدمات جامع سلامت به ساکنان حاشیه ی شهر و تجلیل از 42 سال خدمت صادقانه ی دکتر ملک افضلی اردکانی، مرکز خدمات جامعه سلامت منطقه ی اسکان با نام مرکز سلامت جامعه دکتر حسین ملک افضلی افتتاح شد.

با توجه به جاذبه های گردشگری استان و به منظور ارائه ی خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به مسافران، کمیته ی پایش و نظارت بر سفرهای نوروزی برگزار شد.

به منظور درمان عوارض ناشی از سکته ی مغزی و پیشگیری از وقوع مجدد، طرح سما( سکته ی مغزی اورژانسی) در اکثر شهرهای کشور اجرایی شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، معاون بهداشت، مدیر درمان، مدیر روابط عمومی و جمعی ازمسئولین  دانشگاه از پیشکسوت بازنشسته ی دانشگاه ، آقای احمد مهراب یزدی بازدید و تجلیل کردند.به گزارش وب دا-یزد- آقای احمد مهراب یزدی، در طول...

نمایش اخبار 1 تا 10 از 879
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>
مهمترین عناوین خبری