در تاریخ 28 تیر 96 مراسم روضه خوانی به مناسبت شهادت حضرت امام صادق (ع) در نماز خانه شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابرکوه همراه با زیارت ائمه بقیع و نوحه خوانی با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و کارکنان شبکه برگزار شد.

سه شنبه مورخ 27 تیر 95 به مناسبت هفته عفاف و حجاب مسابقه ای تحت عنوان عفاف و حجاب از منظر قرآن و اهل بیت در شبکه بهداشت و درمان ابرکوه برگزار شد.

به مناسبت هفته عفاف همایش عفاف و حجاب در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابرکوه برگزار شد.

در تاریخ 6 خرداد 96 مصادف با اولین روز از ماه مبارک رمضان جلسه ای به منظور هماهنگی برنامه های بازدید در ماه مبارک رمضان در دفتر سرپرست مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد.

اشک هایی که تبدیل به لبخند می شوند، داستان زیبای ایثار، فداکاری و اقدام خیرخواهانه بندگان خوب خداست که با تصمیم بهنگام و ارزشمند در سخت ترین لحظات زندگی، جانی دوباره به همنوع می بخشند.

همزمان با سراسر کشور و با حضور سرپرست شبکه بهداشت ، زنگ سلامت این شهرستان در دوم اردیبهشت ماه 1396 نواخته شد.

به مناسبت هفته سلامت همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، داوطلبین سلامت و جمع کثیری از مسئولین و پرسنل ادارات مختلف شهرستان و شبکه بهداشت و درمان در تاریخ 1اردیبهشت 96 برگزار گردید.

در تاریخ 30 فروردین 96 سرپرست شبکه و سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ابرکوه از پرسنل آزمایشگاه مرکزی شهرستان به مناسبت روز آزمایشگاه تقدیر کردند.

به مناسبت روز دندانپزشک از دندانپزشکان مرکز بهداشت تقدیر شد.

دومین جلسه درون بخشی هفته سلامت در تاریخ 19 فروردین 96 راس ساعت 8:30 با حضور سرپرست شبکه و سرپرست مرکز بهداشت و مسئولین واحدهای بهداشتی در دفتر سرپرستی برگزار گردید.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 159
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>