رئیس شورای سلامت مهریز با اشاره به 50 درصد پیشرفت فیزیکی طرح توسعه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) این شهرستان ، گفت: برای تکمیل بخش های مختلف آن به 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که مساعدت افراد خیر را طلب می کند.

اولين مجمع سلامت شهرستان مهريز با حضور اعضاي هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

به منظورارتقاء سطح آگاهی جامعه جلسه آموزشی بیماریهای مشترک با اولویت تب مالت،cchf و هاری با حضور 55 نفراز دامداران، کشاورزان، معتمدین محلی و اعضا شورا ، بهورزان منطقه و... در مسجد جامع سرو شهرستان مهریز برگزارشد.

به منظورارتقاء سطح آگاهی کشاورزان و دامداران جلسه آموزشی بیماریهای مشترک با اولویت تب مالت،cchf و هاری باحضور 25 نفراز دامداران، کشاورزان، و... در جهادکشاورزی شهرستان مهریز برگزارشد.

به مناسبت گراميداشت روز ماما، شبكه بهداشت و درمان شهرستان مهریزازماماهاي شاغل در شبكه و مراكز خدمات جامع سلامت اين شهرستان تقدير بعمل آمد .

بمنظور مبارزه با بیمایهای مشترک انسان و حیوان کمیته بین بخشی با حضور ادارات و نهادهای مربوطه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز برگزارشد.

بمناسبت هفته سلامت طرح چکاب سلامت مدیران شهرستان مهریز انجام شد.

غبارروبی گلزار شهدا در مهریز
يكشنبه 2 ارديبهشت 1397

به مناسبت هفته سلامت، گلزار مطهر شهدا در مهریزغبار روبی و عطر افشانی شد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز حسینی افزود:به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان مهریز طرح شهید رهنمون در روستای کردآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان مهریز اجرا شد. این طرح در راستای رسالت بسیج در اعتلای...

رییس کانون بسیج جامعه پزشکی مهریز گفت: در این طرح 30 بیمار به طور رایگان ویزیت شدند.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 66
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-66 بعدی > انتها >>