جلسه آموزشی آشنایی با روش‌های پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو با حضور پرسنل کشتارگاه شهرستان مهریز برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان مهریز ، جمعی از مدیران وپرسنل شبکه بهداشت وبیمارستان فاطمه الزهراء مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز و به منظور پاسداشت هفته معلم، در مدارس توسی و ام الیلی این شهرستان حضور یافتو هفته معلم را به معلمان دلسوز تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار وبدا در شهرستان مهریز مراسم غبار رویی و تجديد ميثاق با آرمانهای شهداء و امام خمينی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و جمعی از مسوولین ادارات و نهادهای شهرستان مهریز بمناسبت هفته سلامت در مراسم غبار رویی و عطر افشانی...

دکتر حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه مهریز به مناسبت هفته سلامت گفت: شعار هفته سلامت امسال که از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه است،« زندگی سالم، با نشاط و امید» نامگذاری شده است و باید در طول سال جاری تلاش کنیم که شعار امسال را محقق...

بمناسبت آغاز هفته سلامت رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهریز با حضور در بيمارستان فاطمه الزهراء (ع) این شهرستان از بيماران بستري شده عيادت كرد.

فرماندار مهریز گفت: اجرای طرح تحول سلامت از افتخارات نظام و دولت و نقش مهمی در تامین آسایش و سلامت مردم داشته است.

به مناسبت روز دندانپزشکی از دندانپزشکان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز تقدیر شد.

بمنظور ارتقاء سطح آگاهی سالمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) جلسه آموزشی دیابت و فشارخون در کانون امام حسن مجتبی (ع) شهرستان مهریز با حضور50 نفر از سالمندان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان برگزار شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته سلامت شهرستان مهریز با حضور سرپرست شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان و مسئولین واحدهای بهداشتی مرکز بهداشت در محل دفتر سرپرستی شبکه برگزار شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 92
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>