به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز حسینی افزود:به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان مهریز طرح شهید رهنمون در روستای کردآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان مهریز اجرا شد. این طرح در راستای رسالت بسیج در اعتلای...

رییس کانون بسیج جامعه پزشکی مهریز گفت: در این طرح 30 بیمار به طور رایگان ویزیت شدند.

  به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهریز ، سید رسول محسن زاده با بیان خبر حضور پزشکان متخصص در رشته های چشم پزشکی،گوش ،حلق و بینی، رادیولوژی و ارتوپدی و ... در بیمارستان مهریز  اظهار داشت: توزیع این پزشکان...

به گزارش خبرنگاروبدا درشهرستان مهریز، هفته ملی کودک با رویکرد ویژه به آیین های ماه محرم با شعار «کودک نشانی از خداست» و با اجرای برنامه های مختلف در شهرستان مهریزبرگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز بمناسبت دهه امامت و ولایت جشن بهورزی در شهرستان مهریز برگزار گردید.

امام جمعه مهریز گفت: پیشرفت های جامعه پزشکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و قشر پزشک همواره با ایثار و تلاش خود برای ارتقاء سلامت، گام های ارزشمندی برداشته اند.

به روایت بسیاری از مردم، دکتر محمد حسین رجایی پزشک خانواده مرکز جامع سلامت حسین بن علی شهرستان مهریز، در مطب خودعلاوه بر ویزیت رایگان بیماران بی بضاعت، در برخی موارد کمک مالی نیز به آنها می کند.

کارشناس مسئول مبارزه با بیماریها شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز گفت: کارگاه آموزشی مالاریا ویژه بهورزان ، کاردانان، کارشناسان و مراقبان سلامت در مهریز برگزار شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: یک خیر مهریزی هزینه ساخت دومین پایگاه اورژانس 115شهری در این شهرستان را متقبل شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته زئونوز کمیته بیماریهای مشترک انسان و دام با حضور بخشدارمهریز، مسئولین ادارات شهرستان و مسئولین واحد های ستادی مرکز بهداشت شهرستان مهریز در دفتر مدیریت شبکه برگزار گردید.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 64
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-64 بعدی > انتها >>