بمناسبت هفته داوطلبان سلامت همایش پیاده روی با حضور جمعی از داوطلبان در مجموعه پارک تفریحی آهنشهر برگزارشد.

همزمان با هفته جهانی داوطلب ،جمعی از داوطلبان سلامت به اتفاق تعدادی از کارشناسان مرکز بهداشت بافق از ترمینال پسته این شهرستان بازدید نمودند.

نشستی با حضورجمعی از داوطلبان سلامت در سالن مرکز جامع شماره دو بافق برگزار شد

دکتر مسعود دانشی،رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق به سمت مدیر کانون جامعه پزشکی این شهرستان معرفی گردید.

طی نشستی با حضور مدیر شبکه-سرپرست مرکز بهداشت-مسئول بهداشت آموزش و پرورش و جمعی از کارشناسان در مورد بیماری های گوارشی بحث و تبادل نظر شد.

با توجه به دستورالعمل های وزارت بهداشت و مساعدت معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در تاریخ 10/9/96 مرکز فوریت های بهداشت محیط ، در محل مرکز شهری شماره یک بافق راه اندازی گردید.

نشست شورای سلامت شهرستان بافق با حضور فرماندار،مدیر درمان تأمین اجتماعی استان،مدیر شبکه بهداشت و درمان،سرپرست مرکز بهداشت و جمعی از اعضای شورا در محل سالن شبکه بافق برگزار شد.

یک واحد نانوایی به علت مشکلات بهداشتی توسط مرکز بهداشت بافق تعطیل گردید.

به منا سبت هفته سالمند ، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بافق به اتفاق کارشناس مسئول بهداشت خانواده ، کارشناس سالمندان و بهورز خانه بهداشت روستای کوشک به دیدار سالمندترین مرد روستا ی کوشک از توابع شهرستان بافق رفتند.

باحضور مدیر شبکه بهداشت و درمان ، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش و جمعی از کارشناسان آموزشی و بهداشتی جلسه شورای ارتقای سلامت در محل آموزش وپرورش بافق برگزار شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 70
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>