با حضور رئیس اورژانس استان یزد ،بخشدار،مسئول موسسه خیریه بیت الرضا (ع) ،مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستان بافق کلنگ اورژانس جاده ای کوشک به نام زنده یاد بهزاد میرابی به زمین خورد

به مناسبت گرامیداشت روز ماما ،مدیر شبکه بهداشت و درمان ،سرپرست مرکز بهداشت و مسئول مامایی شبکه با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت ،از کارشناسان مامایی تجلیل نمودند.

همزمان با هفته سلامت نشستی تحت عنوان کتاب خوانی تخصصی سلامت جهت د انش آموزان برگزار گردید.

در هفته سلامت با حضور دهیار،شورای اسلامی مبارکه و مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق تعدادی از رابطین افتخاری بهداشت مورد تجلیل قرار گرفتند.

در هفته سلامت دو نفر از پرستاران اورژانس 115 با حضور در فرمانداری و شهرداری اقدام به اندازه گیری فشارخون کارکنان نمودند.

به مناسبت هفته سلامت جمعی از دانش آموزان مدرسه شهید انغوزه ای مبارکه مسیر 5 کیلومتر ی مبارکه تا آهنشهر پیاده روی نمودند.

در هفته سلامت با حضور سرپرست مرکز بهداشت و کارشناسان ،جشنواره غذا و غربالگری فشارخون در روستای شادکام و آهنشهر برگزار شد.

ساخت پایگاه اورژانس بین جاده ای در مسیر شهر بافق به سیریز از توابع کرمان با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال با حضور مسئولان استان و این شهرستان آغاز شد.

در مراسمی با حضور امام جمعه بافق، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد، فرماندار بافق و جمعی از مسوولان و پرسنل بیمارستان از خدمات دکتر علی محمد افشاری رئیس پیشین بیمارستان، ولی عصر (عج) بافق تقدیر و دکتر مسعود دانشی به عنوان رئیس...

همزمان با هفته سلامت تعدادی از نمازگزاران مسجد صاحب الزمان مبارکه از روستاهای شهرستان بافق غربالگری فشار خون انجام گرفت

نمایش اخبار 1 تا 10 از 76
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>