طی نشستی با حضور معاون فرماندار،سرپرست مرکز بهداشت ،نمایندگانی از ادارات صنعت معدن و تجارت ،جهاد کشاورزی ،اصناف،دامپزشکی،شهرداری و صنف قصاب و دامداران در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق در خصوص بیماری های مشترک...

نشست آموزشی با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ، کارشناسان بهداشت محیط و کلیه متصدیان رستوران ها ،شیرینی سازی ها و بستنی سازی های سطح شهر بافق در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بافق تشکیل شد.

بمناسبت گرامیداشت هفته جوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بافق به همراه کارشناس سلامت جوانان ، رییس مرکز خدمات جامع سلامت روستای مبارکه و دو نفر از کارشناسان بنیاد شهید بافق به دیدار خانواده شهیدگرانقدر شمس ا لدینی رفتند.

با حضور رئیس اورژانس استان یزد ،بخشدار،مسئول موسسه خیریه بیت الرضا (ع) ،مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستان بافق کلنگ اورژانس جاده ای کوشک به نام زنده یاد بهزاد میرابی به زمین خورد

به مناسبت گرامیداشت روز ماما ،مدیر شبکه بهداشت و درمان ،سرپرست مرکز بهداشت و مسئول مامایی شبکه با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت ،از کارشناسان مامایی تجلیل نمودند.

همزمان با هفته سلامت نشستی تحت عنوان کتاب خوانی تخصصی سلامت جهت د انش آموزان برگزار گردید.

در هفته سلامت با حضور دهیار،شورای اسلامی مبارکه و مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق تعدادی از رابطین افتخاری بهداشت مورد تجلیل قرار گرفتند.

در هفته سلامت دو نفر از پرستاران اورژانس 115 با حضور در فرمانداری و شهرداری اقدام به اندازه گیری فشارخون کارکنان نمودند.

به مناسبت هفته سلامت جمعی از دانش آموزان مدرسه شهید انغوزه ای مبارکه مسیر 5 کیلومتر ی مبارکه تا آهنشهر پیاده روی نمودند.

در هفته سلامت با حضور سرپرست مرکز بهداشت و کارشناسان ،جشنواره غذا و غربالگری فشارخون در روستای شادکام و آهنشهر برگزار شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 73
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>