مایندگان ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به همراه سرپرستان مرکز بهداشت و بیمارستان میبد با حضور در منزل مرحوم وحید زرافشان از ایثار و از خود گذشتگی این خانواده در اهداء اعضاء آن مرحوم قدردانی کردند . همچنین لوح سپاس ریاست...

در شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی ضیافت افطار خیرین بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار شد

طی برنامه ای با حضور سرپرست مرکز بهداشت میبد، امام جماعت و بزرگان مهمانشهر افغان آباد، از داوطلبین سلامت این شهرک تجلیل بعمل آمد.

همایش سفیران سلامت دانش‎آموزی با حضور رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، سرپرست و کارشناسان مرکز بهداشت و آ موزش و پرورش و سفیران سلامت دانش‌آموزی میبد در این شهرستان برگزار شد.

اولین جلسه شورای سلامت شهرستان میبددر سال 96 با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه محترم، معاون فرماندار، سرپرستان شبکه و مرکز بهداشت و روسا و نمایندگان ادارات میبد در بیت امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در ششمین روز از هفته سلامت، روسای شبکه و مرکز بهداشت باتفاق رییس بیمارستان و جمعی از کارکنان این دو مرکز، با فرماندار میبد دیدار کردند.

در سومین روز از هفته سلامت جمعی از مسئولین و کارکنان مرکز بهداشت و بیمارستان میبد از بیماران اعصاب و روان عیادت کردند.

صبح امروز بانوان اهالی بفروییه با پیاده روی خود از خانه بهداشت اسداباد تا امامزاده پیربفروییه ششمین روز از هفته سلامت را گرامی داشتند.

روسای شبکه و مرکز بهداشت میبد باتفاق کارشناسان این مرکز با حضور در منزل سرکار خانم وهابی، از این کارمند بازنشسته دیدار کردند.

به مناسبت گرامی داشت هفته سلامت انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان میبد امحاء شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 227
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>