رييس اداره گردشگري سلامت وزارت بهداشت گفت: گردشگري سلامت يك فعاليت بين المللي و گروهي است و اگر اين موضوع سرلوحه برنامه ريزي در اين حوزه قرار گيرد پيشرفت قابل توجهي حاصل مي شود.

معاون درمان دانشگاه از ارائه ۱۰ میلیون خدمت به بیماران بومی و غيربومي در سال ۹۷ خبر داد.

پروفسور محمدباقر اولیا که در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه استان سخن می گفت اظهار داشت: کیفيت خدمات درماني ارائه شده در يزد از عوامل مهم سرآمدي يزد در اين حوزه است.

آیین معرفی نسخه های خطی طب ایرانی با محوریت آثار ابن سینا و زکریای رازی در گنجینه ی کتابخانه و موزه وزیری یزد برگزار شد.

  به گزارش وبدا- یزد- معاون سیاسی-امنیتی استاندار یزد در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه استان ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: پزشکان باید علیرغم مشکلات و تحریم ها،وظیفه شرعی خود را در قبال قشر دردمندی که به آنها مراجعه می کنند ایفا...

مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت:در حال حاضر تعداد 1200 پزشک به صورت مستقیم(مطب ها) و غیرمستقیم(کلینیک های ویژه دانشگاه وبخش خصوصی) با بیمه سلامت استان قرارداد دارند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قاسمی مسئول فراهم آوری اعضا بیست و سومین اهدا عضو در سال ٩٨ با ایثار و فداکاری مرحوم زهرا ذاکری ١٤ ساله اهل و ساکن شهر هرمز واقع در استان هرمزگان در بیمارستان...

همزمان با هفته دولت و با توجه به ضرورت مردمداري و مردم مداري، طرح " درهاي باز" در سازمان مركزي دانشگاه اجرا شد.

معاون بهداشتی دانشگاه گفت: بیش از ۴۰ میلیارد تومان توسط وزارت بهداشت، دانشگاه و خیرین با اجراي طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت هزينه شده است.

نمایش اخبار 91 تا 100 از 644