مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو گفت:مصرف مواد لبنی سنتی،عامل افزایش ابتلا به بیماری تب مالت در یزد شده است.

به گزارش وبدا- يزد- مسئول روابط عمومی سازمان اورژانس یزد گفت: در برخورد یک دستگاه خودرو ام. وی. ام و سواری پراید در ابتدای جاده بالا شهر تفت هفت نفر زخمی شدند. سید حسین طباطبایی افزود: این حادثه ساعت ۱۲ و چهار دقیقه امروز رخ...

رييس دانشكده بهداشت يزد گفت: دانشگاه علوم پزشكي يزد در بين ٦٠ دانشگاه علوم پزشكي كشور حائز رتبه هفتم كشوري است.

ارمین جشنواره ادبی هنری رویش ويژه کليه دانشجويان دانشگاههاي استان، به ميزباني دانشگاه علوم پزشکي يزد برگزار مي شود.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی استان یزد گفت: ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۰ مرداد ماه جاری تمدید شد.

مسئول بسيج دانشجويي استان يزد گفت: راز استمرار دستاوردهاي انقلاب اسلامي، هنر و نقش آفريني در اين عرصه است.

چهارمین بانک شیر مادر کشور صبح امروز با حضور مسئولین استانی و دانشگاه در بخش ان آی سی یو بیمارستان شهید صدوقی یزد افتتاح شد.

مدیر بیمارستان شهید صدوقی یزد با اشاره به مزایای استفاده ازشیرمادر گفت: راه اندازی بانک شیر مادر در این بیمارستان گامی مهم در فرهنگ سازی استفاده از شیرمادر و حفظ حیات و سلامت نوزادان است.

كارگاه اشنايي با نرم افزار whon et،به همت اداره امور آزمايشگاهها و با امتياز بازاموزي جهت متخصصين ازمايشگاه،پاتولوژيستها و دكتر اي تخصصي ميكروب شناسي در حال برگزاريست.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قاسمی مسئول فراهم آوری اعضا هجدهمین اهدا عضو در سال 98 با ایثار و فداکاری مرحوم سید محمد مدبری زاده 58ساله اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید دکتر رهنمون به وقوع...

نمایش اخبار 71 تا 80 از 619