رییس پژوهشکده علوم تولید مثل یزد گفت: در حال حاضر تعداد هفت هزار دانشجو در مقاطع مختلف پی اچ دی، فلوشیپ،کارشناسی ارشد و ... در دانشگاه علوم پزشکی یزد مشغول به تحصیل هستند.

اولین جشنواره بیمارستانی تکريم سالمندان به مناسبت روز جهاني سالمند برگزار مي شود.

یک فوق تخصص قلب و عروق گفت: در حال حاضر بیش از 40 درصد مرگ و میرهای دنیا ناشی از بیماریهایی قلبی و عروقی است و در کشور ما هم طی سالهای اخیرسن ابتلا به این بیماری کاهش یافته است.

روز 28 سپتامبر مصادف با 6 مهر به نام روز جهانی هاری نا مگذاری شده است. هاری از قدیمی ترین و مهمترین بیماریهای قابل انتقال از حیوان به انسان است.

دومين كارگروه تخصصي سلامت زنان و خانواده با هدف بررسي پيش نويس مداخلات كاهش نمك نان در استان، گزارش جامع توصيفي تحليلي وضعيت سرطان هاي استان يزد و تأسيس دفاتر خدمات سلامت تشكيل شد.

پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط روز جهانی بهداشت محیط همواره یادآور تلاش های شبانه روزی خدمتگزاران این عرصه در نظام سلامت است که سختی های فراوان این حرفه را به جان خریده و برای ارتقاي سلامت...

اولين دفاعيه پايان نامه كارشناسي ارشد اتاق عمل در دانشكده پيراپزشكي يزد برگزار شد.

نشست کمیته بهداشت و درمان اربعین باحضور مسئولان دانشگاه ودستگاههای دست اندرکار استان در ساماندهی بهداشت و درمان اربعین برگزار شد.

مرکز تحقیقات قلب و عروق با همکاری ستاد سلولهای بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سمپوزیوم یک روزه " سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت و پزشکی بازساختی در قلب و عروق" را برگزار مي كند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد-بیست و نهمین ایثار ماندگار سال جاری در یزد با اهدای اعضای بدن مرحوم محمد علی پورمداح اردکانی 38 ساله،اهل و ساکن شهراردکان انجام شد.قلب این جوان به بیمارستان شهید رجایی...

نمایش اخبار 41 تا 50 از 644