امسال روز جهاني ايدز از سوي سازمان جهاني بهداشت با شعار آگاهی، پیشگیری،آزمایش و درمان اچ ای وی (همه در یک کشتی نشسته ایم) نامگذاري شده، بدین معنی که همه ما و همه آحاد جامعه در پیشگیری از اچ ای وی سهیم هستیم.

دبیر شورای سلامت شهرستان یزد گفت: باتوجه به رشد فزاینده آمار مبتلایان بیماری های غیرواگیر و وجود ارتباط معنادار بین بیماریهای قلبی عروقی و مصرف دخانیات با متخلفین و عرضه کنندگان مواد دخانی به ویژه« قلیان » برخورد جدی تر مي شود.

رییس سازمان اورژانس استان از افزایش مسمومیت با گاز مونوکسید کربن از ابتدای فصل سرما تاکنون نسبت به مدت زمان مشابه در سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد و به نقل از قهرمانی مسؤل روابط عمومی این معاونت سی و ششمین اهدا عضو در سال 98 با ایثار و فداکاری مرحوم مختار جاهد 49 ساله اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید دکتر رهنمون به...

سومین جلسه مجمع سلامت شهرستان با حضور معاونان دانشگاه، فرماندار ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

مدیر کل انتقال خون استان یزد گفت: استان یزد از استان‌های برتر در اهدای خون به شمار می‌رود به طوریکه متوسط میزان اهدای خون در کشور ۲۷ در هزار است، اما در استان یزد این آمار به ۳۸ در هزار می‌رسد.

دور سوم مجامع سلامت شهرستاني استان يزد با برگزاري مجمع سلامت شهرستان بافق، صبح امروز كليد خورد

به منظور خدمت رسانی در حوزه بهداشت و سلامت به مناطق کم برخوردار و محروم، تیم سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان مهریز به دهستان های بهادران ،تنگ چنار و ارنان اعزام شدند.

بيمارستان ابركوه به همت خير بزرگوار مهندس سيد محمد تقي قيومي، رييس بيمارستان،سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان و مسئولان دانشگاه به دستگاه ماموگرافي ديجيتال تجهيز شد.

نمایش اخبار 11 تا 20 از 704