معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد ضمن تبریک میلاد موالموحدین حضرت علی (ع) و تبریک سال نو به هموطنان از آمادگی تمام مراکز درمانی و بیمارستانی استان برای ارائه خدمات به مردم در ایام نوروز خبر داد.

واحد EOCسازمان اورژانس يزد در آخرين آمار خود از مصدوميت ٣٦ نفر در حوادث چهارشنبه سوري استان خبر داد.

رييس سازمان اورژانس استان با اشاره به كاهش ٥٠ درصدي مصدومان چهارشنبه سوري از درمان سرپايي ٢٤ مصدوم از شب گذشته تاكنون در بيمارستانهاي استان خبر داد.

رييس سازمان اورژانس استان از كاهش چشمگير آمار مصدومان چهارشنبه سوري نسبت به سال گذشته خبر داد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان ضیایی اردکان با حضور امام جمعه اردکان،سرپرست فرمانداری اردکان، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، جمعی از مسئولین شهر و مسئولین و کارکنان بیمارستان‌ در محل...

نظام سلامت میهن عزیز ما، بخش بزرگی از دستاوردهای خود را وامدار تلاش و مجاهدت مددکارانی است که سال هایی ارزشمند از عمر و توان خود را صرف مدد به انسان های نیازمند و توسعه سلامت اجتماعی نموده که شایسته تقدیر و قدردانی است.اینجانب...

اولین نشست هماهنگي به منظور همکاری چند جانبه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، استانداری، بنیاد جهانی انرژی و بیمارستان امید یاسین یزد در دفتر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(علیهم السلام ) دانشگاه های علوم پزشکی کشور ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان همچون سنوات گذشته از آبان ماه سال جاری آغاز شده و تا ۲۰...

دومين مجمع سلامت شهرستان خاتم با هدف اجتماعي سازي نظام سلامت و با حضور مسئولين دانشگاه،فرماندار شهرستان و نماينده مردم شهرستان خاتم در مجلس برگزار شد.

با حضور خيّر آقاي غلامرضا حاجي مقصودي، رييس و معاونان دانشگاه، تفاهم نامه ساخت بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي حاجي مقصودي امضا شد.

نمایش اخبار 1 تا 10 از 449
<< ابتدا < قبلی 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 بعدی > انتها >>