دانشجوي موفق كسي است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق كند و خوب ورزش كند

آیین نامه ها و بخشنامه ها

برنامه استراتژیک

اداره مشاوره

اداره تربیت بدنی

اداره امورفرهنگی

اداره رفاه و تغذیه

اداره امورخوابگاهها

اخبار و اطلاعیه

در این بخش ما تلاش میکنیم اطلاع رسانی در زمینه مهمترین اخبار دانشجویی و فرهنگی و برگزاری مهمترین همایش ها در استان و سراسر کشور را به نحو مطلوب به استحضار برسانیم.

کلیه اخبار سایت...

 • بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه بمناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

   

  به گزارش مفدای یزد ، انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یزد بمناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه ای بدین شرح صادر کرد:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انالله و انا الیه راجعون

  درگذشت مبارز نستوه،یار دیرین امام و انقلاب حضرت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی را به حضور امام عصر(عج) و مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می نماییم . ایشان عمر خود را در جهت تحقق اهداف عالیه اسلام و سربلندی ایران در مراحل مختلف نهضت و استقرار نظام کوشید و در این راه ذره ای فروگذار نبود و حتی در برهه هایی که توسط افرادی خاص مورد هجوم و بی مهری قرار میگرفت باز بدون دلسردی و با عطوفت تمام به کار خود ادامه می داد . و کارنامه ای درخشان و سراسر افتخار از خود به یادگار گذارد.ودر روزی که با شوق فراوان در حال خدمت به امت بزرگ ایران بود با عشق تمام به امام و مردم بسوی ملکوت اعلا پر کشید . روحش شاد و امید است راهش ادامه دار و پر بار باشد چرا که سربازان تربیت شده مکتب هاشمی آماده ارائه خدمات به کشور و مردم هستند و امید است جوانان بتوانند به نسل های بعد به خوبی او را معرفی کنند

 • مدیر دانشجویی دانشگاه منصوب شد

   

  مراسم معارفه مدیر دانشجویی دانشگاه در مراسمی با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و جمعی از کارکنان این معاونت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت ، دکتر علی دهقانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با قدردانی از زحمات و تلاش‌های فضل الله کریمی مدیر دانشجویی پیشین دانشگاه، ابراز امیدواری کرد که مدیر جدید این حوزه بتواند با درایت و مدیریت توانمند خود، معاونت دانشجویی و فرهنگی را در رسیدن به اهداف یاری رساند.

  دکتر رضا بهنام فر  مدیر دانشجویی دانشگاه از تلاشهای مدیر پیشین این حوزه قدردانی کرد و گفت: حوزه دانشجویی، حوزهای است که حد و مرز ندارد و برای موفقیت و پیروزی آن ،به همراهی و همدلی تمام حوزهها نیاز دارد.

  دکتر دهقانی در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاشهای فضل الله کریمی قدردانی کرد و حکم ابلاغ دکتر رضا بهنام فر به عنوان مدیر جدید دانشجویی دانشگاه به وی ابلاغ شد.

   

   

 • پیام تسلیت معاونت دانشجویی فرهنگی بمناسبت رحلت عالم بزرگوار حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

  به گزارش مفدای یزد، آقای دکتر علی دهقانی بمناسبت رحلت عالم نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی بدین شرح صادر کردند:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه راجعون

  حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی نستوه و اسطوره صبر و پایداری و مقاومت و یار دیرین امام و رهبری از میان ما پر کشیدند و به لقاءالله پیوستند. بدون شک آثار و زحمات ایشان قبل و بعد از انقلاب بر کسی پنهان نیست حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در یک جمله ،یکی از چهره های تأثیرگذار در پیشبرد انقلاب و دوران پس از آن تا به حال بودکه با هوش سیاسی و تلاش بی وقفه، نقش مؤثری در تحقق و پیشبرد اسلام و انقلاب اسلامی داشت.

  اینجانب این ضایعه عظیم و مصیبت بزرگ و ثلمه جبران ناپذیررا به محضر حضرت امام زمان(عج) ،حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر کبیر ایران،و بیت معزز ایشان و جامعه بزرگ دانشگاهی و به خصوص خانواده دانشگاه علوم پزشکی یزد تسلیت و تعزیت عرض میکنم.

  دکتر علی دهقانی

  معاون دانشجویی فرهنگی

   

 • بررسی مشکلات خوابگاه های دانشجویان دانشگاه با حضور ناظمه خوابگاههای دختران

   

  به گزارش روابط عمومی معاونت ؛ در این جلسه که علاوه بر دکتر دهقانی سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی، آقای امیری رئیس اداره رفاه و تغذیه و دشتی مسئول دفتر معاونت حضور داشتند ناظمه های خوابگاه ها هرکدام در باره مسائل، مشکلات و کمبودهای خوابگاه های دانشجویان دخترصحبت کردند

  این جلسه  که اولین جلسه بررسی مسائل و مشکلات خوابگاه برگزار می شد، کمبودها و مشکلات رفاهی خوابگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  این گزارش حاکیست دراین جلسه پیشنهاداتی در جهت رفع این مشکلات ارائه شد که دکتر دهقانی سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی قول مساعد داد

 • جلسه سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی در خصوص ساماندهی اردوهای درون و برون شهری دانشجویان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی ، جلسه سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی با مدیر دانشجویی ،رئیس اداره تربیت بدنی و اولیاء سرست اداره فرهنگی و چندی از کارشناسان در تاریخ 3/8/95 در محل دفتر سرپرست معاونت برگزار گردید در این جلسه در باره سیاست کلی اردوهای که با اهداف مشترک برگزار میگردد بصورت متمرکز و با محوریت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردد و در ادامه این جلسه مقرر گردید که دستور المل جامع اردوها تدوین و در جلسه بعدی مورد بررسی قرار گیرد و در پیان جلسه هم مقرر گردید که تقویم اردوها تا پایان ترم جاری و برآورد هزینه ها توسط هر مدیریت و اداره تربیت بدنی جهت تصویب ارائه شود

   

   

   

   

 • بدرقه گروه پزشکی و پرستار به کربلای معلی جهت ارائه خدمات به زائرین پیاده روی اربعین حسینی

  به گزارش روابط عمومی،بدرقه تیم درمانی موکب علی بن موسی الرضا(ع) در کربلای معلی و ارائه خدمات از 23/8/95 لغایت 2/9/95 به زائرین پیاده روی اربعین حسینی که شامل 1 نفر متخصص اطفال 9 نفر پزشک عمومی و 8 نفر پرستار میباشد با حضور مسئولین دانشگاه و سپاه الغدیر روز شنبه 22/8/95 ساعت 14 عصر از مجتمع آموزشی و پژوهشی امام رضا(ع) برگزار گردید