93/2/15 آغاز اجراي طرح تحول نظام سلامت در بيمارستان هاي وابسته به دانشگاه علوم پزشكي يزد از تاريخ

پايگاه اطلاع رساني طرح تحول نظام سلامت

بسم الله الرحمن الرحیم

" الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون"(بقره 15)

درگذشت دکتر مجیبیان چهره ماندگارپزشکی استان موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.مرحوم دکتر مجیبیان در طول خدمت خود الگو و نمونه شایسته یک خدمتگذار مردم بود که متعهدانه و با خلوص نیت وظایف خود را به انجام می رسانید و همواره مورد احترام مردم و مسولان بود. از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت اعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازماندگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان را مسئلت دارم.

 

دکتر علی دهقان

 

 

 

 

100001690سامانه پيام كوتاه ارتباط مستقيم با معاون درمان دانشگاه علوم پزشكى شهيد صدوقى يزد

اداره امور بيمارستانها

اداره نظارت بر درمان

اداره امور آزمايشگاهها

اداره پرستاري و مامايي

اداره تجهيزات پزشكي

اداره اقتصاد درمان

اداره آمار و مدارك پزشكي

اداره فن آوري اطلاعات

اداره امور بيماريهاي خاص

دبيرخانه درمان اعتياد

آموزش

HSR

اخبار معاونت درمان

ما در اين قسمت سعي می نماییم که اخبار معاونت درمان را با دقت و به سرعت در اختیار شما قرار دهیم. اطلاعات این بخش شامل خبرهاي درمانی در سطح استان ، تشكيل جلسات هم انديشي ، همایشهای کشوری و استانی و ارائه آمار و اطلاعات ، بازديد ها و گزارش هاي مربوطه مي باشد. البته ما بر آنیم با اطلاع رسانی صحیح گامی هر چند کوچک در جهت ارتقاء سلامت جامعه برداریم. اینک برگزيده اخبار درماني استان...

کلیه اخبار سایت...

 • بازدید معاون درمان و هیئت همراه از بیمارستان حکیم بهابادی

  هئیتی متشکل ازدکتر دهقان معاون درمان ، دکتر زارع مدیر درمان، دکتر کامجو رئیس اداره امور بیمارستانها وسایر مسئولین معاونت درمان دانشکاه به همراه اقبال فرماندار شهرستان بهاباد از بخش های مختلف بیمارستان بازدید نمودند. در این بازدید دکتر دهقان  از نزدیک با کادر درمان بیمارستان دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.وی همچنین از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان ملاقات و از آنان دلجویی کرد.

 • معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظر دارد از طریق عقد قرارداد پرکیس از خدمات متخصصین داخلی جهت بخش  ICU و متخصصین اطفال جهت  بخش  nicu در شیفتهای عصر و شب بیمارستان شهید صدوقی استفاده نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 37258412 اداره امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی تماس حاصل نمایند.

 • نخستین کارگاه بیمارستان های ارتقا دهنده سلامت در یزد برگزار شد

  مدیر درمان دانشگاه هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه را آشنایی روسا، مدیران، مترون ها و کارشناسان بهبود کیفیت بیمارستانهای دولتی و خصوصی استان با مقوله ی php عنوان کرد و خاطر نشان کرد:در حال حاضر حدود هزار بیمارستان در سراسر جهان به شبکه ی php پیوسته اند و استان یزد درصدد است تا حداقل دو بیمارستان استان را به این شبکه متصل کند.هم اکنون  تعداد هفت بیمارستان در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیرازو همدان به شبکه ی php متصل شده اند.

 • اقدامات بیمارستان های استان جهت فرهنگ سازی شستشوی دستها که خط اول مبارزه با عفونت های بیمارستانی می باشد  انجام گرفته است  تهیه و توزیع پمفلت رعایت بهداشت دست ویژه دانشجویان، پرسنل درمانی و پرسنل اتاق های عمل ،تهیه و توزیع پمفلت رعایت بهداشت دست ویژه بیماران و همراهیان آنها تهیه تراکت شعار مربوط به رعایت بهداشت دست، توزیع محلول جیبی ضدعفونی کننده دست جهت استفاده گروه های پزشکی ،آموزش چهره به چهره به بیماران و همراهیان بیمار ،نصب بنر رعایت بهداشت دست 

 • ممنوعیت استفاده از دستگاه سولاریوم و کیت PRP

  بنا به اعلام سازمان غذا و دارو دستگاه های سولاریوم وکیت های PRP (برای کاربرد پوست و زیبایی) فاقد هرگونه مجوز جهت تولید ، ورود و ترخیص از سازمان غذا و دارو بوده و تامین ، نگهداشت، عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم محسوب شده و قابل پیگیری می باشد. کلیه موسسات پزشکی (بیمارستانها و مراکز درمانی) دولتی ، خصوصی ، خیریه ، نهادهای عمومی غیردولتی ، موسسات غیرپزشکی و ... مشمول این قانون می باشند.

 • مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان شهیدبهشتی شهرستان تفت

  طی مراسمی در محل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تفت ، سرپرست جدید بیمارستان شهید بهشتی تفت معرفی گردید در این مراسم که با حضور دکتر علی دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ، دکتر حسین زارع مدیر درمان دانشگاه ، دکتر احمد دهقان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان ، دکتر قاسم دستجردی سرپرست مرکز جامع روانپزشکی استان و فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان تفت برگزار گردید دکتر نادر مصطفوی یزدی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان منصوب گردید وهمچنین از زحمات دکتر محمد حسن اسدی سرپرست سابق تجلیل وقدر دانی شد